Oranges_Navel (2lbs)

Oranges_Navel (2lbs)

Regular price
$4.00
Sale price
$4.00
Unit price
per 

Sourced from Ripe2u in Delta, CO

A favorite eating orange, the navel is a sweet, seedless fruit with a thick skin that is easy to peel.

Sold by the 2 lb Unit

Naturally Grown in Arizona